A-1PA-113-100B2
DigiKey Part Number
ARF1580-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-113-100B2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Length
3.937" (100.00mm)
Cable Type
1.13mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Additional Resources
In-Stock: 6,731
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
In-Stock: 214
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 11.8"
In-Stock: 597
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"
In-Stock: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.5"