095FPZFPZSHM500
DigiKey Part Number
115-095FPZFPZSHM500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FPZFPZSHM500
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 16.4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 196.9" (5.0m) 16.4'
Length
196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
1st Contact Gender
Male
Features
Shielded, Z Code
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C