095FPZFPZSH-012
DigiKey Part Number
115-095FPZFPZSH-012-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FPZFPZSH-012
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
1st Contact Gender
Male
Features
Shielded, Z Code
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C