095FJZFPZAHM500
DigiKey Part Number
115-095FJZFPZAHM500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FJZFPZAHM500
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 16.4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-174 196.9" (5.0m) 16.4'
Length
196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
2nd Connector
Fakra II (Gen 2.0) Plug
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C