095-850-187M075
DigiKey Part Number
ARF2682-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-850-187M075
Description
COAX CBL BNC TO BNC 29.5"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Belden 4855R 29.53" (750.00mm)
Packaging
Bag
Length
29.53" (750.00mm)
Cable Type
Belden 4855R
Style
BNC to BNC
Overall Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Frequency - Max
12 GHz
2nd Connector
BNC Plug
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bag
Alternate Length
COAX CABLE BNC TO BNC 6"
In-Stock: 0
COAX CBL BNC TO BNC 9.8"
In-Stock: 36
COAX CBL BNC TO BNC 12"
In-Stock: 59
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
In-Stock: 0
COAX CBL BNC TO BNC 24"