095-820-182M500
DigiKey Part Number
115-095-820-182M500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-820-182M500
Description
COAX CBL MINI FAKRA-MINI FAKRA
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Mini Fakra to Mini Fakra 196.9" (5.0m) 16.4'
Category
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector
Fakra Mini Jack
Series
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Bag
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
196.9" (5.0m) 16.4'
Style
Mini Fakra to Mini Fakra
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
Fakra Mini Jack
Frequency - Max
9 GHz