M24308/25-6Z
DigiKey Part Number
4306-M24308/25-6Z-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M24308/25-6Z
Description
D-SUB
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Locking Post For D-Sub Connectors
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
For Use With/Related Products
D-Sub Connectors
Manufacturer
Amphenol Positronic
Features
Clip
Series
Length - Threaded Portion Below Head
0.110" (2.79mm)
Packaging
Bag
Length - Below Head
0.240" (6.10mm)