2PLB4LB-024
DigiKey Part Number
1920-1186-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2PLB4LB-024
Description
LED PNL IND RED 28MM SRW TER
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Red 24V 20mA Screw Terminal
Category
Voltage
24V
Manufacturer
Altech Corporation
Current
20mA
Packaging
Bulk
Lens Size
28.00mm Dia