MM-212-021-1A3-0000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 3
Datasheet
21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
MM-212-021-1A3-0000
DigiKey Part Number
4134-MM-212-021-1A3-0000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MM-212-021-1A3-0000
Description
CONN MICRO-D PLUG 21POS SLDR CUP
Detailed Description
Packaging
Tray
Current Rating (Amps)
3A
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C