APAE915R2540ABDB1-T
DigiKey Part Number
535-11952-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APAE915R2540ABDB1-T
Description
RFID ANTENNA 915MHZ 25X25X4MM
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFID Antenna 915MHz
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
APAE915R2540ABDB1-T Models
Manufacturer
Abracon LLC
Frequency
915MHz
Series
Size / Dimension
25.00mm L x 25.00mm W x 4.00mm H