5602-44-0142A-300
DigiKey Part Number
3M156902-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5602-44-0142A-300
Description
CABLE SATA F-F 300MM
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle 0.984' (300.00mm, 11.811") Silver Shielded
Packaging
Bulk
Length
0.984' (300.00mm, 11.811")
Wire Gauge
30 AWG
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C